Allianzgebäude Berlin Treptowes
Barenboim-Said Akedemie
Hybrid-OP im Klinikum Karlsburg
Lüftungstechnik auf einem Gebäudedach
INTEC Versorgungstechnik

MECHANIK INSTALACJI SANITARNYCH, GRZEWCZY I KLIMATYZACYJNYCH-Niemcy

Bewerben per Telefon

oder per

Senden Sie uns eine Whatsapp Nachricht

Zakres obowiązków:

  • Obróbka metali na placach budowy
  • Montaż naszych systemów zgodnie z rysunkami
  • Przekazanie systemów do eksploatacji

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 12,34 EUR + dodatkowe wydatki na posiłki

Dodatkowe świadczenia:

  • Pracodawca udostępnia miejsca noclegowe w pobliżu placów budowy. Z miejsc noclegowych do placów budowy będzie kursowała firmowa furgonetka. U pracodawcy obowiązuje układ zbiorowy ITGA. Pracodawca zapewnia premie świąteczne oraz dodatek wakacyjny.

Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Liczba miejsc pracy: 4

Wymagania konieczne:

  • średnie zawodowe, kierunek: mechanik systemowy, mechanik budowlany, mechanik przemysłowy, ślusarz
  • niemiecki, w mowie – B1 – średnio zaawansowany, w piśmie – B1 – średnio zaawansowany

Dane Pracodawcy:

Pracodawca: INTEC Supply Technology GmbH & Co KG

Krótki opis działalności gospodarczej: Firma zajmująca się instacją wodną, grzewczą i klimatyzacyjną.

Dane kontaktowe:

INTEC Versorgungstechnik GmbH & Co KG
Frau Nicole Syring
Beerenweg 6
17033 Neubrandenburg, Mecklenburg
Mecklenburg-Vorpommern
Deutschland
+49 (3 95) 4 29 45 14
personal@intec-nb.de

Praca w Intec

Łączymy długoterminowe planowanie życia naszych pracowników

z ambitnymi projektami w niszowych obszarach. To, co cenimy w naszych pracownikach, to ich wartościowa, wysokiej jakości praca oraz lojalność wobec nas.

Jesteśmy firmą rodzinną

W dół do ziemi

krótkie ścieżki decyzyjne

płaskie hierarchie

Poczucie odpowiedzialności za pracowników, ochronę zasobów i region

Ihre Ansprechpartnerin

Nicole Syring

Ihre Bewerbung

Per E-Mail: personal@intec-nb.de
Per Telefon: +49 (395) 4 29 45 - 14
Per Post: INTEC Versorgungstechnik GmbH & Co. KG
Beerenweg 6
17033 Neubrandenburg